Láska je nádherná,ale taky někdy(občas) bolí...!!

Červen 2008

4.kolo SONB soutěže o nej blog!!!!(Konec!!!!!!!!!!!)!

30. června 2008 v 16:51 | Kiki |  Soutěž SONB
Tak jo máme tu 4.kolo SONB soutěže o nej blog!!Je to poslední kolo kde se rozhodnete vy,který blog se vám více líbí!!!Dá se říct finále!!!
Bohužel vypadli Sabiky a Daven!:-(:,-(.Je mi to opravdu,fakt moc líto mrzí mne to :-(:,-(.Podle mne máte moc super blogísky!!!:);-).
A jinak máte tu odemne jeden společný diplomek!!!:);-).Snad se vám bude líbit...:)!Tak atdy je!!!:);-):
A postupují dále Shikiten a Wella!!!:);-).
Velmi gratuluji!!!!:);-).
Takže hlasujte pro svého favorita pod článkem v anketě!!!!:);-).
SONB soutěž o nej blog končí 27.Července tedy za měsíc!!!!:);-).
Jinak se vám ješrě moc,moc omlouvám,že až tak pozdě!Fkat se vám všem,moc,moc,velmi omlouvám,já na to úplně zapoměla!Fakt se vám,moc,moc,mocinky moc omlouvám!!! :-(:,-(.

Nový další spřáteláček!!!!!!

30. června 2008 v 13:01 | Kiki |  SB
Tak jo lidičky mám tu další nový spřátelený blogísek!!!:);-).Je tak skoro o všem!!Doporučuji se juknout!!:);-).
Ale nenutím vás takže,pokud se chcete juknout tak se juknětě ju?:);-).
Je to moc bezva blogísek!!!!:);-).
Majitelem je

KlArUsKa,

A pro tebe diplomek!!:);-):No snad jsem se strefila a je to ten Ed z FMA,našla jsem si ho na youtube azfotila jsem ti ho!Je černobílý!Snad to nevadí!!!:-(:,-).Kdyby jo klidně ti udělám nový diplomeček!!!:);-).
Tak tady ho máš!!!!:);-):
No snad se ti líbí...:)!
A tady diplomek pro mne!:).:
Děkuji ti moc!!!!je nádherná,krásnááááá!!!!!Ještě jednou fakt mco dík!!!!!!:).

2.Kolo SONS-soutěž o nej písničkuý-na blogu Welly!!!!!

30. června 2008 v 12:03 | Kiki |  Watashi&Blog
Ahojky lidičky,postoupila jsem do druhého kola SONS soutěže o nej písničku!!!Tak pokud se vám líbí písnička od Linkin Park-Numb,prosím moc hlásnětě pro mne!
Nikoho nenutím,takže pokud chcete klidně hlásnětě!!!:);-).
Dyžtak pokud pro mne někdo hlásnul písnětě mi moc prosím do komentářů!!!

Nový seriály na Jetix!!!-Kim Possible,Americký drak:Jack Long a Hannah Montana!!!(Disneyho hvězdy!!!!)

30. června 2008 v 11:50 | Kiki |  Jetix(Disney Chanel)
Tak jo já vím že už o nich někdo ví,ale i atk udělám takové info o nich!:);-).A moc se vám všem omlouvám že píšu až ted,mě se předtím,nechtělo vůbec psát!Tak se vám faklt moc omlouvám-je mi to líto-mrzí mne to!!!:-(:,-(.
Tka tady máte tedy slibovaný článek!!!:);-):
Něco o Kim Possible:Kim je tajná agentka!Je roztleskávačkou a vedoucí roztleskávacího družstva!Její kamarád je Ron Stopabl!!!
Její největší úhlavní nepřítel je Draken a Drakenovo přislušnice Šigou!!!Kim je velmi odvážná a odhodlaná zachránit Svět i za cenu svého života!!!
Její obrázky!!!:);-):
Něco o Americkému drakovi:Jackovi Longovi!!!!:);-): Jack Long je kluk,ale také červený Americký drak!!!Musí také zachraňovat Svět před různými hrozbami a pohromami!Jeho učitel je jeho dědeček,který je též drak,ale fiaový!Jeckovi se velmi líbí,tedy spíš se zamiloval do Rous,ale zatí ještě neví že Rous je jeho nepřítelkyně,která na ně útočí v zamaskovaném zeleném převleku!
Jack je také velmi dobrý na skatebordu!
Něco o Hannah Montaně!!!!(Něco o Haně Montaně-výslovnost!!)!!!:);-): Hannah Montana je velmi slavná popová zpěvačka!Ve skutečnosti je to však Maily Stewart!(výslovnost!!!:Majlí Sťuart!).
Ale, aby jí nikdo na pódiu nepoznal nosí paruku s blon vlasy!!!Líbí se jí jeden kluk ze školy!
Její skutečnou totožnost znají jen její otec a kamarádi!!!.
Její obrázky!!!:);-):
Omlouvám se,ale na youtube nebily žádný videa s Americkým drakem:Jackem Longem a ani jsem žádné nenašla na google a to jsem to hledala na všechny možný způsoby jmen!!!!Zvlášť,dohromady atd.!Fakt se vám mo,moc omlouvám!!Je mi to moc líto-mrzí mne to!!!Fakt se moc omlouvám!!!:-(:,-(.
Jo ajen atk pro info jsem obrázky zfotila z youtube!!!!:);-).

3 ocenky od KlArUsKy!!!

30. června 2008 v 10:47 | Kiki |  Od vás
Děkuji ti moc,mocinky moc!!!!!Je to nádhera,jkrása,nádhdernýý!!!!!!!Fakt mco díky!!!!!!:).
A fakt mco promin že sje nevěděla o těch Bleach-já se an Bleach nedívám!Fakt mco promin!!!!:-(:,-(.

Návštěvnost za minulý týden13!!!!

30. června 2008 v 10:37 | Kiki
Navstevnost za minuly tyden (23.6. 2008 - 29.6. 2008) je:
Pondeli: 90
Utery: 86
Streda: 94
Ctvrtek: 83
Patek: 91
Sobota: 71
Nedele: 101

Celkem: 616
No jo zase návštěvnost klesla!:-(:,-(.Hrozně velká škoda n!:-(:,-(.Ale je to má vinna nic sem nepřidávám moc,protože se mi nechce!:-(:,-(.Za to se vám,moc,mocinky moc velmi omlouvám-je mi t líto-fakt mě to mrzí!!!!:-(:,-(.Ale jdu to ihned napravit,nějaký článek sem zkusím napsat ju?:);-).
Jinak jsem moc ráda že sem stále všichnic hodíte!Moc vám vděčím všem za vaši návštěvost!Všem ještě znovu moc,velmi děkuji!!!:);-).A jsem i moc ráda že se vám tu líbí!:);-).Ještě jednou všem velmi,moc,mocinky děkuji!!!!!!!:);-).

Diplom od selin.free za 195.bleskovku!!!!!

29. června 2008 v 14:32 | Kiki |  Od vás
Jéé děkuji ti moc!!!Je krásný!!!!:);-).Sice jsem chtěal jen Tiu,ale to neva!:);-).I tak je to moc pěkné!!!!Děkuji ti moc!!!!!!:);-).Je to nádherné!!!Díky moc,fakt moc dík!!:);-).

Jak zfocovat obrázky z youtube!!!!!

29. června 2008 v 12:49 | Kiki |  Různé návody atd. pro vás!!!!!!!!:);-).
Tak jo udělám vám tu takový návod jak zfocovat z youtube!Asi to všichni víte,ale třeba to někdo nemusí vůbec vědět!:);-).
Tak tady máte návod!!!!:);-):
1.Takže zaprvé si otevřte internet jeden a najeďte si do youtube a zadejte si požadované video!Pak si otevřte druhý net a najeďte si na www.blog.cz ,přihlašte se a najeďte si na obrázky!Pak si otevřte video,které chcete a spusťte ho!Až si budete chtít požadovaný obrázek nebo něco zfotit stopněte si video(pokud chvátáte tak si video stopovat nemusíte,ale pak se musíte rychle strefit na obrázek,který chcete,když vám video běží,ale i bez stopnutí musíte být přesní!) na požadovaný obrázek!A nad šipkami úplně nahoře nad tlčítkem Insert máte napsáno Print Screen a pod tím máte lomeno a SysRq tak na to kliknětě a dejte Ctrl+c,otevřte si PhotoFiltre,dejte si Nový(A pokud chcete nastavte si velikost!Já si jí osobně neměním!),a dejte Ctrl+v!Pak dejte pravým tlačítkem odsouhlasit vložení!Pak dole v pravém menu jak tam máte elipsu,čtverec atd. klikněte na ten čtverec a ohraničte si obrázek a pak klikněte na tento obrázek pravým tlačítkem myší a dejte oříznozut!A máte obrázek!!!!:);-).Pak si dejte soubor a Uložit jako,to si uložte kam chcete-pojmenujte si ho apřeveďte si velikost pod tím přejmenováním na JPEG!(Nejmenší velikost)!Pak když si budete chtít zfocovat další a další obrázky tak si je normálně zase stejně zfocujte podle tohoto návodu!Až budete mít všechny obrázky,které chcete z videa zfocené,otevřte si pokud chcete další net!Na liště kde máte net,kde jste si najeli do obrázků-dejte Nový obrázek a musíte si zapamtovat jak jste si ty obrázky zfocené z youtube pojmenovali a uložte si ho a pojmenujte si je!Jinak by vám to nevzalo!Popis nemusíte!Já ho také nepíšu!!!:);-).Takhe si uložte do obrázků všechny obrázky,které jste si zfotily z youtube a pak si na do nově otevřeného netu,který jste si otevřeli najeďte na www.blog.cz přihlašte se a zůstaňte normálně na Nový článek,pak si z netu,kde máte všechny uložené zfocené z youtube obrázky zkopírujte do článku!(Ctrl+c-zkopírování!A Ctrl+v vložení tohoto obrázku!).Pak už si prostě pojmenujete článek ,dáte si do jaké rubriky to chcete,autor a pokud chcete anketu a taky pokud chcete něco si prostě k tomu napsat!A normálně dejte Hned zveřejnit!:);-).Není to tak obtížné!!!!:);-).
No tak snad jsem tomu kdo to neumí nějak aspoň pomohla!:);-).Pokud by jste s tím měli nějaké potíže nebo by jste s tímto na mne měli nějaký dotaz,napište mi klidně do komentářů!Já vám moc ráda poradím s vašimi problémy atd.!:);-).
No snad jsem tu na nic nezapoměla v tom návodu,dyžtak vám to jsem tam zapoměla dopíšu ju?
No snad vám můj návod na zfocování z youtube obrázků bude užitečný!!!:);-).

Všem+SB!!!!

29. června 2008 v 11:12 | Kiki |  Pro vás ode mne!
Všichni si moc pěkně užijte prázdniny,volna a léta a to co nejvíce můžete a to bez škaredých azlých zranění!!!!:);-).A tady máte něco odemne pro vás!!!!:);-).

Pro SB od Lamirano!!!!

28. června 2008 v 19:32 | Kiki |  Od vás
Děkuji ti moc!!!!Je krásný!!!!:);-)Nádherný!!!!:);-).Ty jsi taky prázdniny moc pěkně užij a to co nejvíc můžeš a to bez zranění!!!:);-).