Láska je nádherná,ale taky někdy(občas) bolí...!!

Srpen 2009

Advík 2009 fotky z rajce.net

31. srpna 2009 v 15:59 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Cosplay srazy a vše,co se týká cosplay
Pane jo lidi,na googlu jsem narazila na jednu stránku,kde jsou vyfocené fotky z Advík 2009 na rajce.net,fakt úža vyfocený,ale ze staršího foťáku,taky ot má horší kvalitu tu.
To není fér!Jedna holka na těch fotkách měla toho krásnýho roztomiloučkýho Itachiho plyšáka!x)... :-( ;-( !Já ho chtěla taky,ale nevěděla jsem kolik stál :-( ;-( a těch prodavačů jsem se ani radši neptala a navíc jsem už neměla peníze! :-/ :-( ;-(.Akorát ten,kterýho jsem chtěla,neměl tak širokou čelenku na výškuXD,ale no což!Setejně je krásnej a roztomiloučkej plyšák!
Ve mi s Shiki mysleli,že je to nějaká předtava na cosplay soutěž a ono ne!XD.Podle nějaké strnáky,prej nacvičovali bojové umění s umělou katanou!
Tu obrázek!
Stránka tu!
Jako takovej sraz,asi první den soudim,no dobrý noXD.(Viz.obrázk na stránce!)

Do reklam kruci!!!!!!!!!

31. srpna 2009 v 15:10 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Omluvy a oznámka
Ksakru!!Ste normální?!!KDyž mámv menu napsáno!!:Reklamy jen: SEM!Tak to myslim vážně!To jste všichni slepý nebo co?!!!!!!!Mě nebaví bejt hodná!!A už nebudu!vim,kdo mězná-sliby,sliby a nic!Ale teď to myslim vážně,opravdu-smrtelně-vážně!Reklamy-do-REKLAM!!!
Někteří jednicnci jsou fakt nenormální!!!!!!!To vm tam mám dát Caps Lock,aby jste to viděli nebo co?!!Fakt,ale!!!

Já amatérka a začátečník

31. srpna 2009 v 14:39 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
Gomensai,ale snažim se to vše vyřešit,dokud tu moc nebudu!
No jen Vás všechny chci upozornit,ikdyž to dělám po třetí nebo po čtvrtý,že jsem v psaní stále ještě amatér a začátečník.Nejsem bůh ví jaká super spisovatelka,jako má oblíbená spisovatelka Hanashi!Pořád se učim a snažim se psát oc nejlépe.Nepíši teď o obsahu Láska je tak složitá...(ItaSaku),ale o tom jak pojednávám situace,tedy jinak,jak je popisuji.Mějte semnou prosím to nějaké strpení,já se snažím zlepšit a doufám,že se bude Story líbit a snad už teď líbí.
A když už jsem u toho,napíšu to naposeldy!A nehodlám to stále opakovat,jelikož si tady jendu několikrát nějací jedinci stěžovali.No a už tu zatím nejsou a doufám,že nadále neobjeví!

Láska je tak složitá...(ItaSaku)-obrázek

31. srpna 2009 v 14:09 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
Ehm gomensai,že to teď píší,ale včera jsem zapomněla dát obrázek do Láska je tak složitá...24(ItaSaku) a když jsem si an to vzpomněla,tak už jsem to nestihla :-(.Jestli ho chcete vidět,tak jukněte ;-).Je fakt krásnej ;-)....x).A je z DeviantArt!

Škola...

31. srpna 2009 v 13:43 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Omluvy a oznámka
Takže zítra už je škola a určitě se tam většina netěšíte.No já už vůbec ne.Jedinné na co se těším jsou ta maximálně kámoši a ti mě pěkně zrazují,takže nemám co se těšit.Shiki se to tak nějak netýká s těmi zrazujícími kámoškami.Prostě mi připadá,že většina kámošek mě nemá ráda,pak zase jo,pak zas ne.No což.Nějak to vyřešim.
Jinak možná tu už zítra nebudu,nevím.Je to dost nejisté a určitě budu,za tu dobuu,co budu ve škole,mít dost velkou absenci s blogem,takže moc nečekejte a ani tu moc nebudu.Navíc jdu do děvítky a musim vytáhnout matiku maximálně na 3,na dvojku ji nikdy nevytáhnu,protože mi matika už odjakživa nejde a zemák si musim také vylepšit,ale na dvojku.S chemií už nic nenadělám.
No a začínám psát japonsky po anglickém způsobuXD.
Nu takže bych Vám chtěla popřát hezké známky a užijte si života i školy,ikdyž je občas taky na nic...:-(.
Vaše, většinou pesimistická ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)

No no počkat!

31. srpna 2009 v 13:21 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
...

Novinky na blog.cz x)

30. srpna 2009 v 21:52 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Nezařazeno(Kiki)
Páni lidičky,všimli jste si těch novinek na blog.cz?Já až u Shiki,kde je zvěřejnila.Kdo neví,tak v položkách menu,si můžete zadat do menu-Posílat novinky e-mailem.Což je,ale pro návštěvníky blogu,kde si mohou zasílat novinky svého nej blogu na e-mail.A další novinka.Anketa do menu.Tak to je poprvé,co se mi nějaké novinky blog.cz líbí.Takže chválím za tyhle super novinky blog.blog.cz x)...;-).Líbí se ty novinky,moc x)!
Proto se mi taky neskutečně debilně sekal ráno a odpoledne net :-/.K na*rání!:-/!

Láska je tak složitá...24(ItaSaku)

30. srpna 2009 v 21:38 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
Tak jo další dílek x).Snad se bude líbit.Akorát je malinko,em...um no divnej?Já nevím,připadá mi troch bez akce a malinko teoretickej.No gomensai,že je to kratší,ale musim domýšlet,znovu!XD.Dílek si užijte x).
A znovu gomensai,za ty odstíny šedé,ale co naděláte....Já už bohužel nenadělám nic...:-( ;-(.
Em a ty čáry se čtyřma hvězdama,jsou změna místa.
Jinak obrázek je z DeviantArt(Gomensai,autorku už bohužel nevím :-().


Láska je tak složitá…24(ItaSaku)

Uveřejním vaše příběhy

30. srpna 2009 v 15:24 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Vaše příběhy
Tak jo lidičky,pokud budete chtít,klidně vám zveřejním vaše příběhy.Ať se týkají čehokoli,ale ne prosím FF na KlukXKluk ano?XD.To bych nestrpěla.Ale byla bych ráda,kdyby se to týkalo FF na Naruto a Naruto Shippuuden.Samozřejmě mohou tu být i jiné příběhy než FF na Naruto a Naruto Shippuuden,klidně můžete i fantasy,... .Stejně si,ale myslím,že vše budete dávat k LoveSakuře...;-).

Nechci se nějak opičit po LoveSakuře,dělám to jen z mé dobré duše a taky proto,abych vám umožnila,aby se o vašich FFkách dozvědělo co nejvíc lidí a získali jste si tak čtenáře,kterým se to bude nefalešně líbit ;-).

Pokud tedy budete chtít,napiště mi na e-mail:ItaSaku-Ai@seznam.cz a určitě se nějak domluvíme...;-).Se mnou se dá dohodnout,nebojte ;-).Ikdyž jsem hrozěn umíněná noXD.

Jinak,ale mám takovou menší návštěvnost!Upozorňuji!

Už můžete posílat...x) ;-).

♥♥ItaSaku♥♥-Vau!

30. srpna 2009 v 14:48 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
Jé vauXD.Do toho ItachiXD,nech se SakyXD!