Láska je nádherná,ale taky někdy(občas) bolí...!!

Září 2009

Itachi botyXD

30. září 2009 v 21:32 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Nezařazeno(Ostatní-Doujinshi,Manga,komixy,...)

Obrázek “http://i1.iofferphoto.com/img/item/530/992/41/o_Itachi.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Teda lidiXD,tyhle boty s Itym♥♥ jsem našla na googluXD!Tak ty jsou hustý!Krásnýýý!Hezký!Já je cuXD!Ty ve já je mít,tak skočim 2 metry do stropu radostíXD!

Jak se dávají animace?

30. září 2009 v 21:26 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Nezařazeno(Kiki)
Prosím vás,jak se dávají animace do článku?To se musí přes html?mě se to nechce zobrazit a ještě ani nikam zarovnat,protože se mi to přesouvá kam chce!:-/! :-( ;-(!
Budu moc vděčná za radu!
A jinak ty animace chci i do volitelného menu boxu!
A zvláštní je,ýe mi nejde zobrazit jeden emo obrázek a nevim proč.Divný

Emo?

30. září 2009 v 21:23 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Moje kecy
Ty ve lidi.Já jsem něvědla,že dneska se školou někam jdeme a tak jsem neměla jízdenky na autobus.Mě totiž nikdo nic neřekl!

Láska je tak složitá...27(ItaSaku)27(ItaSaku)

30. září 2009 v 20:53 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
Takže další dílekx).No jaksi podivnej.Inspirovala jsem se obrázem,který zde je.Dílek si užijtex) a jinak moc gomnsai,že jsem dílek nepřidala včera,ale já jaksi zapoměla na některé věci,takže jsem je musela dopsat.
Pane jo,doufám,že neskončim jako Hanashi,která dává 1 díl za 2 měsíce.To je hrůza.A vždycky se nemůžu dočkatXD :-/!Jenže ona bude mít za chvíli konec,já ještě nějakou tu (dlouhou) dobu ještě ne.Ale prostě málo času no ;-( :-( :-/.
A ještě gomensaiXD,že jsem to ukončila tak jaski blbě,ale chtěla jsem vás napsnout,aby jste to četli dál :p.Chtěla jsem to udělat zajímavější :p.A navíc úkolem spisovatele,je napínat čtenářeXD:p.
Jinak dílek je delší.Ve Wordu jsem ho měla na necelé 3 stranyXD a to jsem si to uvědomila,aý včeraXD.
Gomensai za to dvakrát 27(ItaSaku) v titulku,ale mě to pořád něco mele o tom,že ve stejném měsíci existuje stejná nýzev se stejným člínekm.Což je blbost,jeulikož jsemten předchízí smazala!Šmejd jeden!
Ten obrázek jsem už jednou někam dávala,ale to neřeště.
Jinak jako jestli jste to celé(myslím díly),až od začátku přečetli,až sem,tak ste dobrýXD.Což,těch lidí -vás je jen menšina.Protože já ten první díl nemůžu ani vidět!Je mi z něj na blití a ani se mi ho nechce nějak přepisovat líp(opravovat)-lépe pojednat situace.Takže nic,ani ty ostatní.Nechám to takhle.Teď už líp píšu no... .!
Obrázek nevím odkud je,asi z nějaké stránky.
Jedna ze situací inspirována nynějším obrázkem.

Láska je tak slozitá…27(ItaSaku)

Ojda!!:-OGomensaiii!!:-( ;-(!

29. září 2009 v 14:16 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
Takže fakt gomensai,že já zítra nedala tu 27,ale jaksi byl včera podivnej den a já nečekala,že mi v tu nej dobu zaberou PC rodiče.A pak jsem musela spát.No hrůza!Takže fakt gomensai!!:-( ;-(.Možná,snad dneska!
Jinak dneska jsem ještě ve škole nebyla,jelikož jsem se ještě ráno málem udusila-2x.No což,zítra už jdu do školy.Jenže nejhorší je,že dnes jsme měli odpoledku.Všichni si myslí,že se jen tak ulejvám,si teda myslím,že si budou myslet,což,ale vůbec neni pravda!
Jinak dnes nic nepřidám,protože za 1.Nestíhám,vůbec!A za 2.Jdu číst mangu Naruto Shippuuden 353.,kterou jsem rozečetla-jsem na 4.stránce,kde je Itachi♥♥x).

No...

28. září 2009 v 19:51 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
Koukejte kam to dávám,ať to pak nečtou ty,co to nečtou.XD.
Skoro mám Láska je tak složitá...27(ItaSaku) dopsané,takže dneska možná přidám.;-)x).

Miley Cyrus-Goodbay

28. září 2009 v 18:57 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Jiná videa
Krááásnáá,nááádhernáá písnička od Miley Cyrus-Goodbay.Líbí se mi i moc textx).Kdo ho chce vědět a neví text,jukněte se na karaoketexty.cz.
Dávám vám se několik písniček pro dobu,co tu nebudu :-( ;-( :-/.

The Rasmus-Sail away

28. září 2009 v 18:43 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Jiná videa
Tahle písnička je docela pěknáx).

The Rasmus-Livin´ In A World Without You

28. září 2009 v 18:41 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Jiná videa
Dalšíí kráásnáá,nááhdernáá písnička od The Rasmus-Livin´ In A World Without You.Tak od téhle písničky je poslouchám,ikdyž jsou i písničky,které se mi od nich nelíbí nebo se mi jen docela líbí.Ale tuhle písničku od nich mám nejradši.Je úžasnáx)!

The Rasmus-In The Shadow

28. září 2009 v 18:24 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Jiná videa
Krááásnáá písnička od The Rasmus-In The Schadow.Tuhle skupin u jsem si začala strašně oblibovat.Začaly se mi jejihc písničky moc líbit x).