Láska je nádherná,ale taky někdy(občas) bolí...!!

Listopad 2009

Smutek,pláč,...obrázky

30. listopadu 2009 v 19:21 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Ostatní(Nezařazeno)
Tohle mi leželo nějakou dobu ve složce,tak vám to sem dávám.Hezu obrázky x),... .


Ta vypadá jako ta zpěvačka ze skupiny Evanescence....XDx)... .


:-( ;-(.

Zbytek perox:

Zapište se,dokud můžete!

30. listopadu 2009 v 18:35 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  SB
No ku*va lidi,zapiště se do tý 2Aktualizace SB,pokud mým SBé chcete být! :-/.Na co to tady mám ku*va?!Ste slepý?!Pár lidí by se mohlo zapsat,když stihen i přidat komentáře na můj blog!Nebudu na to tady čekat-na některý z vás celej rok!Zapoměnte!Pokud máte nějaký důvod,tak to pochopim,ale jinak ne!
Jestli jen asi 4 Sbé chtějí být mým Sbé a zbytek ne,což je dost lidí,tak fajn!O některých něco vím,ale o zbytku ani zmínku-nic!

Itachi♥♥ wallpapers,picty!x)!!

29. listopadu 2009 v 20:41 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Itachi Uchiha
Takže lidičky,jsem si udělala pořádek ve složce a dokonce jsem našla v další mí složce:Naruto a Naruto Shippuuden úplně jiné věci,ketré tam,ale total nepatřily a naopak.Ve složce máma další složky něco jako rozcetsníky v blogu,abych se v tom vyznala,ale jelikož má pár složek podobné názuvy jako např.:Ostatní(Nezřazeno),atd.,tak se mi to pletlo.Nyní má moje složka 694MB,což neni moc i přestlo,že jsem si smazala pár pictů,dokumentů a dokazů,které jsem tam nechtěla.
Nyní vám sem dávám náádhernéé,kawai,krásnééé picty a wallpapry Itachiho♥♥,které jsem minule hledala na netu:
Jinak jsem už dohnala včera a dneska anime a tak jako někteří z vás,u čekám jen na nové díly jak mangy,tak anime x)!Ale představa,že už ve čtvrtek,vlastně v pátek,ptž. ve čtvrtek je to v angličtině, v pátek česky,už je smrt Itachiho♥♥ :-( ;-(!!A jak já pořád vidím,jak trpí,tak je mi ho strašně líto a bolí
mě to :-( ;-(.Chudinka :-( ;-(.Úplně se jako docela třesu,ptž. ještě nechi,aby v anime už zemřel,ještě ho chci vidět,aspoň v tom anime,když už se o něm v manze jen povídá.Já ybch byla vděčná i za ty vzpomínky na Itachiho♥♥ v manze,abych ho ještě mohla vidět...x) :-( ;-(.Achjo :-( ;-(.Když zmeřel v manze,tak jsem prostě měla totální šok,brečela jsem,stékaly mi slzy,druhý den jsem nechtěla nic jist ani pít a byla jsem total mimo :-( ;-(.Achjo :-( ;-(.Kishi proč mi tohle jen děláš?! :-( ;-(.Achjo :-( ;-(.Itachi♥♥ x) :-( ;-(!!
Pro čtenáře Láska je tak složitá...(ItaSaku):Láska je tak složitá...33(ItaSaku) ještě bude nějakou dobu trvat...:-( ;-(.Buď jí dneska dopíšu,nebo bude další díl až za týden nebo ten příští... .


Gomensai! :-( ;-(.

28. listopadu 2009 v 18:33 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Omluvy a oznámka
Tak jo mno lidičky,tak jsem nahromadila zase svoji složku milióny obrázkama,hlavně týkající se Naruto/Naruto Shippuuden.Prostě picty Itachiho♥♥,Sakury,Naruta,atd.
Ale musim si přetřídít svoji složku,jinak se máma zblázní.Taky se v tom musim malinko vyznat.Nom vezměte si,že moje složka má 697MB XD.Já vim,sem blázen.Ale nemám tam jen obrázky,picty,moje vývtory,ale taky dokumenty-Láska je tak složitá...(ItaSaku),referáty a seminárky do školy,atd.Pak taky nějaký odkazy na školy,atd.Hlavně,ale věci týkající se právě Naruto/Naruto Shippuudenx)XD.!Takže gomensi :-( ;-(,ale teď nějak asi moc přidávát nebudu a taky chci ještě dneska dohnat

anime,ptž. jak asi někteří už víte,brzo-za chvíli už bude v anime Itachiho♥♥ smrt :-( ;-(.Achjo :-( ;-(,v manze už chudinka umřel :-( ;-(.Já to chci vidět,až k tomu dojde... .Na Itachiho♥♥,Hakua a Nejiho nikdy nezaůpomenu!x) :-( ;-(.!
Jinak Twilight:New Moon(Stmívání sága:Nový Měsíc) byl moc hezu filmx).Ale vadil mi tam ten Jacob(asi ho nepíšu dobře,mno nic).V kině bylo pěkně narváno,ale což mno.... .Zatím asi vše.Láska je tak složitá...33(ItaSaku) si ještě počkáte...:-( ;-(x).

Uchiha Itachi♥♥-pict x)!

28. listopadu 2009 v 17:55 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Itachi Uchiha
http://yarysartgallery.com/images/Uchiha_Itachi.jpg
Úža pict s Itachim♥♥x)!!

Mlha....-obrázek

28. listopadu 2009 v 17:46 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Ostatní(Nezařazeno)
Mlha...jako pocity,mléko,které zakrývá pohled na svět okolo tebe... .
Nom něco,co jsem vymyslela,co z toho cítím... .Bylo by toho mnohem víc,ale tak zatím to nechám takhle.
Nom tak já mám mlhu ráda...docelax).

Krásný,hezu obrázek...x):
Obrázek “http://www.sda.wz.cz/img/udalosti/281004mlha.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Naruto Shippuuden Opening 5

27. listopadu 2009 v 18:15 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Openingy
Tak a další Opening Naruto Shippuuden,ketrý mám moc ráda-miluju!Taky mě hrozně chtyl hend na poprvéx).
Video má trochu jiný obrázky a neni na nich bohužel Itachi♥♥ :-( ;-(.

Naruto Shippuuden Opening 6

27. listopadu 2009 v 18:09 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Openingy
Tak jo lidičky,další z Opneningů Naruta Shippuuden,ketrý totálně miluju-mám moc rádax).Hrozně mě chytnul!Hned jak jsem ho slyšela a to jsem měla zalehlý cuho a nahlas jsem si nemohla pouštět díly Naruta Shippuuden,ptž. jsem nevšděla,že je to nahals mnoXD.Teď jsms trochu hluchoun mno... .
A ano,už jsem došla do 7.série anime Naruto Shippuuden.Sice se mi,nwm proč,nechtěli sputit dva díly v 6.sérii a jeden v 7. sérii,tak i tak jsem prostě až tam.Jsme teď díl myslím 130. x).
Jinak jak vidíte,tak to trvá 4:01 minuty.Nemůžu to všechno na youtube prohlížet,ptž. by se máma zcvokla,ale našla jsem jeden z 1:30 minutami,ale byl nějaký divný,tahle písnička je navíc celáx).Ale nwm česky text mno :-( ;-(.To nepřeložili :-( ;-(.
A na videu je Itachi♥♥x)!!Ale bohužel pro mě taky Sasun:-/.

Dnes večer tu nebudu... :-( ;-(.

27. listopadu 2009 v 14:22 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Omluvy a oznámka
Tak jo lidičky,já vím,že je to divný,když to takhle píšu,ale nikdy nwm jestli tu budu nebo ne.Ikdybych dneska mohla být,tak kolem 8 hodiny večer už nebudu,ptž. jdu do kina s kámoškami do kina na Twilight:New Moon(Stmívání:Nový Měsíc).Já jsem chtěl vidět jedničku,ale na tu už jsem se nedostala,ptž. jsme enměla peníze a rodiče mi je nechtěli dát,zvlášť máma.Taky bych chtěla jít na film 2012,ale nemám s kym :-( ;-(,nom dyžtak půjdu sama,na Hannah Montana:The Movie jsem šla taky sama,tak nebudu mít až tak problém.Furt je,ale lepší když jedete s kámoškou společně do kina,než když jdete smai.No uznejte!Nom lidi,já nejsem žádný závislák na lidech a kamarádech,jsem

spíš taková samotářka,ale zase nejsem ráda stále pořád sama.Taky klidně chci někam s kámšokou-s někym,kdo je mi blízký.Fajn kámoškou se mi stala Shikiten.Vim,že to zní ajko vyznání lásky,ale fkat to tak enji!Tkahle to nemyslim!XD.Hlavně proto,že máme obě dvě moc rádi Naruto/Naruto Shippuuden a obě milujem Itachiho♥♥.Nom,ale fakt to teď nemám zrovn jednoduchý,nikdy jsem neměla.Včera večer se mi zdál,ten jedne z enjhorších snů,co se mi zdálo.Fakt děs!Všechnot ma bylo zamotaný,nejdřív jsem měla Naruto sny-♥♥ItaSaku♥♥ byly u sebe-líbali se,milovali,objímali,Itachi♥♥ jí osahával,laskal její tělo,atd.Pak taky se mi přehrála situace s Narutem a Itachim-v díle,dky dla Itachi♥♥ Narutovi nějakou sílu a řekl,že doufá,že ji nebude muset nikdy použít,pak zase to samé s ItaSaku a pak mi do toho skočilo něco s tím,že mě někdo pomlouval.(naplůl japonc,napůl číňani,japonci-taková partička s párama).Krom mého nej páru ♥♥ItaSaku♥♥,to byl příšsernej sen,moc si na něj nezvpomínám a nechci o něm mluvit,byl děsnej-cítila jsem se v něm hrozně sama,ublížená,zraněná,smutná,ztrápená Itachiho♥♥ smrtí,atd.
Nom nic,škoda,že u nás v kinech nedají Naruto Shippuuden film s japonským dabingem a českýma titulkamax) :-( ;-(,hned bych letěla do toho kina a vyprosila od mámy penízeXD.Radši ybch si to ihned zarezervovala a šla bychXD x).To by bylo úpa úža,nejx).Jenže to se u nás v Budějcích asi nikdy nestane :-( ;-(.
A mooc gomensai,za překlepy,ale mám dost na spěch! :-( ;-(.

Itachi♥♥ avatar+pict!!x)!!

25. listopadu 2009 v 21:49 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Itachi Uchiha
Tak na DeviantArt jsem našla jeden nádherný avatar a pict s Itachim♥♥x)!!:
Předpřipravený článek!
By ItachiFanClub!
By KittyMissy

Jaj,ještě tady krásný,náádhernýý,kawai pict(Jen Itachi♥♥):Itachi a Sasuke-Uchiha brother´s:
By DARKAZUYOSHI