Láska je nádherná,ale taky někdy(občas) bolí...!!

Únor 2010

Láska je tak složitá...37(ItaSaku)

27. února 2010 v 23:51 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
Mno takže lidičky konečně vám sem dávám další dílek x).Láska je tak složitá...37(ItaSaku) x).Mno snad se vám bude dílek líbit...užijte si ho...a snad se vám bude dílek líbit...x).
Jinak mám své problémy...ohledně hodně věcí...ale mno nic... .Nwm...prostě vynechala jsem nějaké trapné situace a možná tam přidám i něco ohledně minulosti v dalším díle...bude tam samozřejmě současnosta to myslím nejvíc...,nebo jako bych to nazvala...ale příští dílek už bude bohužel poslední :-( ;-(.Vůbec se mi s tim nechce končit...ale co můžu nadělat... .Vim,nejsem zrovna nějaká spisovatelka,ale psaní Láska je tak složitá...(ItaSaku) mě fakt baví...x).
A mimo to,začala jsem poslední dobou myslet na to,co bude,až skončí Naruto :-( ;-(,na což vážně nechci myslet.Ale až skončí Naruto,asi se zabiju,prostě mě to zabije,budu mít depky,asi se zabiju :-( ;-(.
To kurzívou nemusíte číct,jen můj necelý výkec... .
Snad to není zase spřeházené...zatím to tak,jak to prohlížím letmo nevidím... .Gomensai :-( ;-(,ale nemám teď moc času to prohlížet :-( ;-(,bohužel :-( ;-(.. .A vůbec jsem a nemám tušení,jak to bylo a je ve Wordu dlouhé,ptž. fakt nwm jak,ale Mikrosoft Word se mi nějak zm*vil! :-( ;-( :-/.Fakt nwm jak,vůbec jsem se toho vážně nedotkla,bylo to už z toho,jak jsem ten Word otevřela a bylo najednou zvětšené psímo o několik procent.Mno prostě se mi neukazuje,ajk je text na kolik stran dlouhý,prostě to ejde dolů bez označení na strany... .Takže nějak jsem si odhadla délku,nepíšu podle toho kolik je stran...píšu podle sebe... .Mno nic... .
Myslela jsem,že Láska je tak složitá..(ItaSaku) budu mít douhé na 44 dílů,ale vyšlo mi to nakonec na 38 dílů..a to píšu šílený slohovky... .
Dost mých keců a tady dílek... .:
Láska je tak složitá...37(ItaSaku)

Itachi♥♥ x)!!...info?

27. února 2010 v 22:21 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Itachi Uchiha
Je to krásně udělaný a Itachi♥♥ je všude jako vždy fakt náádnernýý x)!!Miluju ho x),taky x).Musim se přiznat,ještě jsem si to info tam o něm nepřeložila,ale jak to čtu,uža si vim o co tam tak nějak jde...anglicky umim pár slov...ale i od těhc obrázků,atd. asi tak vim vo co de... x).Mno nic...nwm proč,ale buď na netu nic není nebo blbě hledám...ptž. nicmoc nového a hezkého nemůžu s mýma nej postava z Naruto/Naruto Shippuuden najít :-( ;-(...a to i něco mimo to,comě zajímá,ale míň jak Naruto/Naruto Shippuuden a mé enj postavy z něho x)!
Našla jsem to na googlu a pokud se dá uvést google jako zdroj,což pochybuju,tak zdroj:Google.cz.

Asi tu příští týden nebudu... :-( ;-(.

27. února 2010 v 20:58 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Omluvy a oznámka
Sate!Lidi mno,já vím,psala jsem,že tu nebudu o víkendu,ale jsme,protože nám už někdo ten byt vzal :-( ;-( :-/,nastaly takový menší problémy mno...já se do toho radši nepletu... .Mno prostě už někdy nwm co dělat... :-( ;-(... .
Navíc se nemůžu vůbec přihlásit kvůki jsitým problémům na Facebooka,le tak Facák je mi ukardenej...pro mě jsou na netu mnohem důležitější věci a to Naruto/Naruto Shippuuden a moje nej postavy z nich x)!Mno a blog a e-mail... . Nová verze Mozilly nám blbla,tak dala sem máma Operu a vůbec!Měla jsem sice operu docelas ráda,ale jako teď mě dost se*e :-/!Je pomalejší než Mozilla(Heh sice je trochu pomslá,ale mje to můj nejoblíbenější prohlížeč x)),no snad pomalejší jak náš PC!Gomensai,pokud jí tady někomu urážím!
A taky mám bohužel problémy s DeviantArtem :-( ;-(... .
A mno prostě všechno jako dřív...nechci se tu opakovat a to hlavně ohledně Naruto/Naruto Shippuuden a mých nej postav z něho...je to stále stejné... .
Jinak jsem nebyla celý týdwen ve škole,ptž. jsem byla fakt nemocná :-( ;-(-rýma,trochu kašel a pak jsem začala chraptit a pak i trochu dusit... :-( ;-(... ,takže jsem bylavlastně dva týdny doma x),když počítám jedne týden prázdnin.Bohužel budu mít,co dopisovat :-( ;-( :-/... .
Něco jsem našla na netu,tak snad to sem hodím... x).
Mno a konečně u nás v Budějcích roztál sníh...neříkm,že nemám ruáda sníh,mám ho ráda x),ale když moc nefouká a píchá sníh do obličeje... :-/ :-( ;-(.Ale to,že na nějaký puberťáky a prostě na lidi padaly rampochy a sníh z baráku,je šílený!Chudáci lidi :-( ;-(.Ale taky se mi stalo na vlastní oči,že sje šla a najednou spadla hromada sněhu ze střechy...mno naštěstí tam okolo nevinný lidi nebyly a ani já ne x).Ale šílený...mno nic... .
Joooo a všem čtenářům Láska je tak složitá...(ItaSaku):Ikdyž si myslím,že to možná nikdo už skoro nečete,což mě mrzí :-( ;-(,ale co nadělám...tak mooc gomensai,že po víkendu nic nepřibylo :-( ;-(...teda nepřibyl dílek .-( ;-(.Dneska bych měla dopsat a dát sem večer dílek...x).

Asi tu nebudu... :-( ;-(.... .

23. února 2010 v 23:22 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Omluvy a oznámka
Sate!Mno lidi,jelikož se nejspíše stěhujeme(do nového bytu) o víkendu,tak tu možná celý víkend nebudu :-( ;-(.Budu u tety...nwm jak dlouho,ale k PC mít přístup vážně celý víkend nebudu :-( ;-(...bohužel :-( ;-(... .
Nečekejte moc články :-( ;-(.Videa si zatím nemám bohužel možnost pouštět :-( ;-( a nacházet,ptž. jsou moji rodiče v obýváku a mají stále připomínky k tomu,že si něco pouštím a večer jde všechno hrozně pomalu :-/ :-( ;-(.Takže vážně gomensai :-( ;-(...Já bych ráda přidala toho hodně,ale buď nemůžu nebo neni co :-( ;-(.Achjo :-( ;-(.A taky moc gomensai,za to,že moc zase nepřidávám články :-( ;-(...neni bohužel moc co :-( ;-(.
Mno nemám moc času se tu vykecávat... .
Tak zatím Sayounara!

Láska je tak složitá...(ItaSaku)-oznámko-další

15. února 2010 v 21:52 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi)
Velmi gomensai,za velmi velké pozdržení Láska je tak složitá...37(ItaSaku) x).Mám menší mezery...ale přes víkend by mohal přibýt 37 x).

Naruto lonely(Smutný Naruto)

15. února 2010 v 21:49 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Naruto Uzumaki
Mno konečně vám sem něco dávám x).Mooc gomensai,že jsem nic nedávala,ale já neměla moc co :-( ;-(.... .Stejně musím přidávat,aby mi nesmazali blog,což ybch byla fakt nerada.
Blog je stále napůl pozastavený....jiank mám zase hroznou rýmu :-( ;-(.A příští týden máme prázdniny,takže snad by mohlo toho přibýt víc... x).
Hezu x),ale i smutný obrázek :-( ;-(.

Itachi♥♥ x)!! pict!

2. února 2010 v 21:54 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Itachi Uchiha
Juj x).Opravdu fakt krásně namalovaný Itachi♥♥ x)!!

Avatar s Itachim za rekord v komentářích by Darky kiss

1. února 2010 v 22:09 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Od vás
Arigatou moc x).Je kawai x).

Gomensai :-( ;-(!!OMJ!!!Gomensai :-( ;-(!!

1. února 2010 v 20:17 | ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) |  Omluvy a oznámka
Achjo :-( ;-(,moc gomensai,že zase nic nepřibylo,stále nestíhám moc net :-( ;-(,bohužel :-( ;-( a navíc jsem neměla o víkendu net :-( ;-(.Sice jsem slyšela,že Starnet vypadlbez oznámení v sobotu a v něděli šel taky špatně,ale co mno...kvůli všemu jsem měla něco s Wordem a jak dement jsem hledala něco s písmem až jsem se to dozvěděla úplně pozdě...talže nebýt mí hlouposti,falkt sjme blbá k*áva :-( ;-(,tak jsem mohla napsat něco s Láska je tak složitá...37(ItaSaku),ne něco mám,ale v sobotu toho mohlo být víc...x) :-( ;-(.
Taky se mi,přiznávám se,nechtělo moc přidávat,ale což mno...snad dnes něco přidám... .Takže vážně gomensai :-( ;-(.