Láska je nádherná,ale taky někdy(občas) bolí...!!

Červenec 2010

Achjo :-( ;-(,hrůza :-( ;-( :-/.

27. července 2010 v 22:04 | Kiki |  Omluvy a oznámka
Sate lidi!Mno vrátila jsem se teda v pátek... .Jinak teda zítra jedu se Shikiten na ten Advík a vrátím se až někdy ve čtvrtek večer.Jenže blbá máma mě posílá jít spát v půl jedenáctý!To jako ne!To nestíhám :-( ;-( :-/.Koukla jsem se na blog,šla jsem k Sbéčkům,odepsla jim,mezitim i hledala a teď chci něco taky hledat na netu,jenže nemůžu,na to mi půl hodina jako nestačí! :-( ;-( :-/.Já bych tu fakt chtěla být dýl,ale nemůžu :-( ;-( :-/.Máma furt něco má.Jinak stále nic ItaSaku♥ nci nevidím,bohužel :-( ;-(.
A furt mě ten admin blog odhlašuje! :-( ;-( :-/.Nenormal,se přihlásim a za chvíli jsme odhlášená a musims e znovu přihlásit,fakt nenormal,achjo :-( ;-( :-/.,hrůza,děs.
Tak zatím Sayounara!
Zbytek(můj výkec) perox:
To pod peroxem nemusíte číst.

Zase tu nebudu :-( ;-(

20. července 2010 v 23:24 | Kiki |  Omluvy a oznámka
Sate lidi!Achjo :-( ;-(,omlouvám se :-( ;-(,ale zase tu zítra nebudu(asi až dva tři dny):-( ;-(.Zase jedem do toho kempu.Mě se nechce furt někam jezdit,ani furt do toho cempu.
Jak jsem psala minule, máma mi říkala,že v srpnu už bude normálně chodit do práce nebo či co.Tak bych tu už mohla být častěji... x).Ale jinak jako fakt nestíhám :-( ;-(.Ani nějak nic s ItaSaku♥ x)!!
Takže nějak asi do toho června nečekejte moc články a taky zase mooc gomensai SBé,že nepíšu komentáře-i tam,kde bych důvod měla,ale prostě nestíhám :-( ;-(.
Tak zatím Sayounara!

Omlouvám se.Nebyla jsem tu :-( ;-(.

18. července 2010 v 23:20 | Kiki |  Omluvy a oznámka
Sate lidi!Moooc gomensai :-( ;-(,že znovu nic nepřibývá,ale stále nemůžu najít nic s mými nej postavami z Naruta a a mým nej párem ♥♥ItaSaku♥♥ x)!! :-( ;-(.
A taky poslední dobou mě máma táhne stále někam s rodinou-vždycky tak ob den :-( ;-( :-/.A poslední tři dny jsme byly na nějakým cempu.Takže nějak nestíhám mno :-( ;-(.
Jako nějak se mi nikam moc nechcne chodit,hlavně ne ob den :-/.
Máma mi říkala,že takhle to bude celý červenec.OMG!!V srpnu už prej ne nebo či co.Že bude normálně chodit do práce.Takže snad budu mít víc času na blog... .
Jinak ještě 28.-29.července jedu po druhý se Shikiten na Advík,takže tu nebudu.
A možná ještě přibyde můj výkec... .