Láska je nádherná,ale taky někdy(občas) bolí...!!

Prosinec 2010

Šťastný Nový rok 2011 x) ;-).

31. prosince 2010 v 18:06 | Kiki |  Nezařazeno(Kiki)
Sate lidi!Nwm,jak to bude vypadat s blogem,když mám ještě ten problém,o kterém nechci mluvit.Uvidíme.Ale jinak moooc gomensai :-( ;-(,že jsem nic nepřidala a neodepsala včas a nepsla vám na blogy,atd..Už jsme vám všm,comi napsali odepsala.
Jinak můj notebook už v pohodě běží....ale no....to je na dlouho(myslim si,že by vás to určitě asi ani nezjaímalo).Jinak jsme nemocná,mám rýmu :-( ;-(.
Pokud jde o školu(jsem na prodavačce-smíšené zbožé-chchi být mezi knihami),ale přemýšlím,že v půlce pololetí přestoupim na Aranžérku nebo Fotografku nebo Skleněná bižuterie,obor Knihkupectví byl bohužel pro mě uzavřen pro tento rok a anvíc to je v jiným městě než já bydlim a máma by mi nemohla zaplatit intr(a já sama sobě už vůbec ne,tolik peněz nemám XD :-( ;-( .-/) a taky mi poslední rok průměr trochu unikl.(kadeřnice asi bude plná)-bavilo by mě to víc.
Mno snad dám(přidám)něco na blog...ale asi až nebudu mít ten problém... .
Jinak Šťastný Nový rok 2011 x) ;-).

Omlouvám se :-( ;-(.

27. prosince 2010 v 14:02 | Kiki |  Omluvy a oznámka
Sate lidi!Tak se tu velmi pozdě ozývám,gomensaiiii :-( ;-(,moc mě to mrzí :-( ;-(,ale mám problém, o kterém opravdu nechci mluvit... .
Jinak k Vánocům jsem dostala(nejen) notebook x),který...mno to je na dlouho(nemám moc čas to rozebírat a myslim,že by vás to určitě nezajímalo) a rodiče do toho hrabali(museli nás připit k síti s naším PC) a tak nás na chvíli odpojili od sítě,takže jsem nemohla bohužel na net.Na notebooku ještě nemůžu na net,takže jsem ještě na PC.K nám v pondělí přijde známý nám připojit můj i bráchův(taky dostal) notebooky k síti,takže tu asi nebudu dlouho a navíc s mým notebookem je ještě malý problém... .
Jinak už je mi blbé vám popřát Veselé Vánoce,tak vám aspoň přeji Šťastný Nový rok 2011 x) ;-).
Za chvíli jdeme pryč,musim si koupit myš k notebooku a přijde k nám babička.Snad se ještě ozvu.
Ještě mooc gomensaiii,že jsem vám neodepisovala :-( ;-(,je to kvůli tomu problému... .Pokusím se vám ještě odepsat.
Tak zatím Sayounara!